Загальні збори УАФТ 2019

Інформаційне повідомлення

16 травня 2019 року за адресою: м. Київ, площа Перемоги, 1, готель «Либідь»,  відбулися X Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії (далі – Х Загальні збори).
 
Організаторами цього заходу виступили громадська організація «Українська Асоціація фізичної терапії» у рамках проекту TEAM Україна за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
 
До участі у Х Загальних зборах були запрошені усі категорії членів Асоціації. На Х Загальних зборах були розглянуті ключові питання діяльності Асоціації. У рамках проекту ТЕАМ Україната у співпраці з світовою професійною спільнотою у роботі Х Загальних зборів прийняли участь представники Світової Конфедерації Фізичної Терапії (WCPT)Дженіфер Хейл – доктор з фізичної терапії (DPT), сертифікований фахівець у фізичній терапії з неврології (США) та Джонатан Уоррен – професійний Радник Фізіотерапевтичної Ради Нової Зеландії, які поділяться досвідом розвитку фізичної терапії у світі та їхніх країнах. Відбудеться інтерактивне обговорення по реалізації професійного стандарту фізичного терапевта в Україні.
Інформаційна довідка
 
Дженіфер Хейл (Jennifer Hale) – доктор з фізичної терапії (DPT), сертифікований фахівець у фізичній терапії з неврології. Вона отримала диплом та DPT у Бостонському університеті та відвідувала Техаський Університет школи громадського здоров’я, де вона працювала над захистом своєї наукової роботи з епідеміології. Вона є доцент з медицини у Департаменті фізичної терапії у Техаському державному університеті та директор програми в ординатурі з фізичної терапії у неврології. На даний час вона запрошена, як науковий працівник до Департаменту фізичної терапії та реабілітаційних наук при Університеті Катару. В рамках цієї співпраці вона допомагає розробити нову програму навчання для студентів, що завершують навчання восени 2019 р.
 
Джонатан Уоррен (Jonathan Warren) – він є досвідчений фізичний терапевт, що захоплюється напрямками охорони здоров’я та освіти. Зараз він є Професійним Радником Фізіотерапевтичної Ради Нової Зеландії. Його роль є контроль та перегляд за акредитацією освітніх програм для студентів. Це включає повторну акредитацію існуючих програм кожних п’ять років та акредитацію першої нової програми з фізичної терапії у Новій Зеландії, що була створена 45 років тому. Він також відіграв ключову роль у розробці та введені у дію Професійного Стандарту з Фізичної терапії у Новій Зеландії в травні 2018 року. Джонатан був учасником проекту по розробці Удосконаленої практичної діяльності та перегляду системи ре-сертифікації Безперервного Професійного Розвитку (CPD) у Новій Зеландії. Джон працював у Новій Зеландії, Канаді, Об’єднаному Королівстві Великобританії, Ірландії та США. Його професійний досвід включає 20 років власної практики в Новій Зеландії з порушенням діяльності опорно-рухового апарату/ приватної практики у спорті, а також шість років, як доцент при Університеті Сполучених Штатів Америки. Він представляв багато років професію Нової Зеландії, і був чотири роки Президентом професійної організації фізичної терапії у Новій Зеландії. Його публікації в основному були для академічної спільноти на теми пов’язані з порушенням діяльності опорно-рухового апарату, але кількість цих публікацій виходять за рамки академічної спільноти та охоплюють широке коло професійних видань. Він виступав на національних та міжнародних конференціях у Новій Зеландії, Австралії, Сінгапурі, Південній Африці та Нідерландах.
 
 
Файли для завантаження