Укладено Меморандум про співпрацю між УАФТ та САФТ

Вчора, 04.12.2022, між громадською організацією “Українська Асоціація фізичної терапії” та молодіжною громадською організацією “Студентська асоціація фізичних терапевтів” було підписано меморандум.

Метою Меморандуму є організація та розширення співпраці в напрямку покращення, розвитку та удосконалення освітнього процесу для професії фізичний терапевт в Україні.

💙💛Зокрема, УАФТ як єдиний уповноважений представник професії “фізичний терапевт” в Україні в рамках цієї угоди визнає САФТ як єдиний офіційний голос та уповноважує представляти інтереси осіб, що навчаються на здобуття професії фізичного терапевта в Україні на українському та міжнародному просторі.

Відповідно до Меморандуму передбачено проведення заходів та подій, що стосуються освітнього процесу для професії фізичний терапевт; вироблення спільних і узгоджених позицій з освітніх питань для професії фізичний терапевт; створення спільних проектів з освітньою, професійною чи соціальною спрямованістю; розробка, випуск та/або публікація наукових, навчальних, методичних, інформаційних, довідкових та інших матеріалів і видань, що стосуються освітнього процесу для професії фізичний терапевт, а також моніторинг стану кількості осіб що навчаються на здобуття професії фізичного терапевта, кількості ЗВО, що навчають та збір інших статистичних даних.

📃Підписаний документ означає про створення прямого механізму об’єднання членства  САФТ та УАФТ відповідно до встановлених критеріїв, отримання доступу до ресурсів, що  допомагатимуть у процесі навчання та можливості бути залученим у створенні цих ресурсів.  

Таке рішення відкриває участь членам САФТ бути залученими до міжнародних студентських ініціатив у напрямку фізична терапія та формувати становлення українського студентського представництва у напрямку фізична терапія на міжнародній арені, створювати нові, стійкі міжнародні комунікації з іншими студентськими асоціаціями напрямку фізичної терапії.

➡️➡️➡️ Ознайомитися із Меморандумом можна на сайті УАФТ