Відео матеріали для членів Асоціації

Вебінар на тему: Менеджмент нейрогенного сечового міхура та кішківника в осіб із ураженням спинного мозку

Цей вебінар розроблений у співпраці із фахівцями Національного реабілітаційного центру «Ранчо Лос Амігос», Сполучені Штати Америки. Даний вебінар включає в себе три частини: першою частиною є Менеджмент нейрогенного сечового міхура після ураження спинного мозку, другою є Менеджмент нейрогенного кишківника після ураження спинного мозку, і  третьою частиною вебінару є Автономна дисрефлексія. Кожна тема відіграє ключову роль для покращення якості реабілітаційних послуг для осіб із ураженням спинного мозку.

 
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Вебінар на тему: Роль ерготерапевта в обстеженні зору та втручанні для пацієнтів з травмою головного мозку

Цей веб-семінар буде розглядати проблеми зору та його порушення, спричиненими ушкодженням мозку, такими як інсульт, травма головного мозку або набуті ураження мозку. Ми обговоримо роль ерготерапевта у пацієнтів, які мають порушення зору та розглянемо різні види втручання залежно від цих порушень. Крім того, важливо зазначити, що усі інші члени команди – працівники медичних та інших установ, також можуть допомогти провести втручання, згідно з планом ерготерапевта, і це забезпечує справді командний підхід.
У розділі сайту “Тільки для членів – Друковані видання розміщений додатковий матеріал для цього веб-семінару, який є доступний тільки зареєстованим членам Асоціації на нашому сайті.
 
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Вебінар на тему: Тест “Моторний контроль вертикалізації”

Цей веб-семінар презентує тест «Моторний контроль вертикалізації», який є інструментом клінічної оцінки, що використовується фізичними терапевтами та лікарями для оцінки функції стояння та ходи у пацієнтів, які мають неврологічні ушкодження чи стани по типу ураження верхнього мотенейрону. Наприкінці цього веб-семінару глядач зможе:
Визначити для якого контингенту пацієнтів, проводиться тест «Моторний контроль вертикалізації», та вимоги до його застосування
Описати положення пацієнта, вказівки терапевта та визначити при проведенні тесту ступінь контролю згинання і розгинання у стегні, коліні та стопі. Описати клінічні результати тесту «Моторний контроль вертикалізації», і як вони можуть бути використані при лікуванні пацієнта
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Вебінар на тему: Парадигма

Цей вебінар про те, як ваше сприймання та ваше світосприйняття впливають на те, що ви думаєте про вашу роботу та клієнтів, з якими Ви працюєте, і навпаки.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Вебінар на тему: Пост травматичний стресовий розлад, депресія, тривога: підтримка і перенаправлення клієнтів

Даний вебінар розроблений для спеціалістів суміжних професій: фізичних терапевтів, ерготерапевтів, кейс‐менеджерів, соціальних працівників, які працюють з ветеранами і  внутрішньо переміщеними особами. Презентація має на меті познайомити глядача з поняттям психологічної травми та її можливими наслідками, розповісти про загальні правила перенаправлення клієнтів до сервісів психологічної допомоги. Інформація, представлена у презентації, має оглядовий, а не клінічний характер.  Автор вебінару – Оксана Савицька, спеціаліст з перенаправлень проекту СЕТА, Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету “Києво-Могилянська академія”.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Навчальний вебінар на тему: Марення/Delirium

Вебінар присвячений темі Марення/Delirium. Марення– це нейропсихіатричний синдром сильного спантеличення, що часто зустрічається серед людей із соматичними захворюваннями. Підготувала його Нінке Клаассен, фізичний терапевт з Нідерландів, що працює у центрах сестринського  догляду за людьми літнього віку Теодотіан та Гузіхт. Нінке разом із колегами відвідує Львів із 2001 року і допомагає українським фізичним терапевтам покращувати якість надання послуг для людей літнього віку в Україні.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Навчальний вебінар на тему: Деменція

Запропоноване відео, це розроблений курс по догляду за людьми, які мають прояви деменції. Курс був розроблений групою голландських спеціалістів (лікар, медсестра, фізичний терапевт та ерготерапевт), що працюють у Amaris Care Group (Амаріс Кеа Груп), Нідерланди. Ця група голландських медиків і парамедиків, яка приїжджає до Львова з 2011 року співпрацює нашими українськими колегами для покращити догляду за людьми літнього віку.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Навчальний вебінар по використанню клінічного інструменту SCALE

Цей вебінар є інструкцією по використанню інструменту клінічної оцінки під назвою SCALE/СКЕЙЛ (selective control assessment of the lower extremity), або оцінка селективного вольового контролю нижніх кінцівок. SCALE  розроблено та використовується для обстеження осіб із дитячим церебральним паралічем, і Центр церебрального параліча Каліфорнійського Університету Лос-Анджелесу володіє авторським правом на неї.
На відео ви дізнаєтесь про положення, необхідні рухи і оцінювання та рівні селективного вольового контролю руху у кульшовому, колінному, гомілковостопному, підтаранному суглобах і пальців стопи. Тут продемонстровані  три форми: бланк для оцінки по SCALE; модуль настанов щодо проведення та інструкції по оцінюванню; дозвіл на копіювання для використання в клініці.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube. Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.

Навчальний вебінар на тему: Депресія у людей літнього віку

Це відео має на меті надати інформацію про депресію у людей літнього віку, особливості її прояву, поширеність, причини виникнення, способи лікування та проведення фізичної терапії.
Це відео розміщене на нашому каналі YouTube.Доступ до нього мають тільки члени Асоціації, які мають свій обліковий запис на GOOGLE.