Що потрібно для вступу до Асоціації?

Шановні друзі!
Ми висловлюємо Вам свою подяку за інтерес до нашої організації та її діяльності. Українська Асоціація фізичної терапії є всеукраїнською професійною громадською організацією та єдиним уповноваженим представником професії “фізичний терапевт” в Україні. Головною метою організації є формувати та сприяти розвиткові професії “фізичний терапевт”. Вступ до нашої організації є на добровільній основі та передбачає проходження ряд вступних процедур, які висвітленні нижче. Перед вступом до Асоціації та подачі документів, рекомендуємо детально ознайомитись з статутом Асоціації, етичним кодексом фізичного терапевта в Україні та принципами яких дотримується Асоціація.

Процедура подачі документів на вступ до Асоціації

1. Особи, які бажають набути членства у Асоціації, повинні подати до Правління Асоціації власноручно (тобто від руки) написану заяву (приклад оформлення заяви). Дійсною вважається заява, яка була написана не пізніше ніж за 6 (шість) місяців, до дати подачі заяви.

2. Подати копії супроводжуючих документів, зокрема:

  • копії сторінок паспорта, на яких є дійсна фотографія власника, його прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія та номер цього документа, дата видачі та місце проживання;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копії документів про вищу освіту (за наявності):
    • диплом про вищу освіту рівня бакалавр та додаток до нього;
    • диплом про вищу освіту рівня спеціаліст або магістр та додаток до нього;
    • за бажанням копії інших посвідчень, свідоцтв, сертифікатів, які заявник бажає подати додатково.

УВАГА! Усі документи, включно із заявою подаються в електронному вигляді у форматі .pdf або іншого формату (напр. .jpeg.tiff.png) на нашу електронну пошту: rehabl@ukr.net. Копії документів повинні бути скановані або сфотографовані, чіткі, розбірливі та у повному форматі. Правління залишає за собою право у випадку недостатніх чи неточних даних зобов’язувати заявника надавати йому додаткові чи підтверджуючі документи його особистості та/або професійної кваліфікації.

3. Після отримання усіх документів від заявника, Правління Асоціації один раз на квартал розглядає та приймає рішення про прийняття (або неприйняття) особи у члени Асоціації з присвоєнням відповідної категорії членства. Повідомлення про рішення Правління надсилається заявнику на його електронну пошту.

4. З моменту прийняття позитивного рішення про прийом у члени Асоціації, заявнику відповідної категорії членства надаються реквізити для сплати вступного та членського внесків. Внески повинні бути сплачені протягом квартального оновлення Реєстру Асоціації. Кандидати, категорія членства яких, не передбачає сплати внесків, проходять реєстрацію у Асоціації без підтвердження сплати. 

5. Після сплати кандидатом відповідної категорії членства вступного та членського внесків, Правління Асоціації протягом квартального оновлення Реєстру Асоціації проводить реєстрацію нового члена Асоціації, яка включає в себе:

Надсилаючи ці, та інші дані, Ви даєте даю згоду на обробку і використання персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних».


Усі питання, які викликають у Вас потребу у додатковому 
роз’ясненні щодо вступу та членства в Асоціації просимо надсилати 
на нашу електронну адресу rehabl@ukr.net 

Дякуємо за співпрацю!