Членство

Підтвердження членства/сплата членського внеску проводиться один раз у рік у період листопада поточного року через web-інтерфейс на нашому сайті. Цей інтерфейс доступний тільки для членів Асоціації, які зареєстровані сайті.

Як підтвердити членство?

1. Зайдіть на сайт під своїм логіном та паролем (якщо ви забули пароль входу, скористайтесь формою відновлення паролю).

2. У “Мій профіль” необхідно натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження/сплати внеску, яка буде доступною у період листопада поточного року.

3. Дочекайтесь повідомлення від системи сайту на Вашу електронну адресу про підтвердження членства.

Правлінням Асоціації затверджено такий розмір вступного та членського внеску на 2021 рік.

вступний внесок (сплачується разово при вступі) –  200 грн.
категорія А – 200 грн.
категорія В – без сплати
категорія C – 200 грн.
категорія D – 200 грн.
категорія E – без сплати
категорія F – без сплати

4. У випадку відсутності підтвердження членства/сплати річного членського внеску, членство в Асоціації тимчасово призупиняється.

5. Відновлення тимчасово призупиненого членства здійснюється під час квартального оновлення Реєстру Асоціації. Для відновлення членства необхідно у “Мій профіль” натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження членства.

 • Члени категорій А, С та D при відновленні членства мають сплатити річний членський внесок. Правлінням Асоціації при відновленні членства на період 2021 року для категорії А, С та D встановлено такий розмір членського внеску:
  – з 01.03.2021 р. по 31.03.2021 р. – 250 грн.
  – з 01.06.2021 р. по 30.06.2021 р.300 грн.
  – з 01.09.2021 р. по 30.09.2021 р.350 грн.
  – з 01.12.2021 р. по 20.12.2021р.400 грн. + річний членський внесок за період членства 2022 р.
 • При несплаті річного членського внеску протягом року – відновлення членства у Асоціації проводиться на загальних підставах.
 • Члени категорій В та F членський внесок не сплачують і відновлюють членство після отримання від них підтвердження членства.

Положення про членство (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2019р.) — це розділ, який містить інформацію про порядок набуття та припинення членства в Асоціації, права та обов’язки членів Асоціації, порядок обліку членів Асоціації та їхнього переходу з одного осередку та/або категорії до іншої. Також містить у собі відкритий список членів Асоціації/Реєстр Асоціації.

Етичний кодекс та професійна поведінка фізичного терапевта в Україні — це документ, який визначає принципи, яких повинні дотримуватись усіх фізичні терапевти в Україні, для того щоб гарантувати безпечність та сприяти благополуччю людей, які мають обмеження життєдіяльності в Україні.

Сфера професійної діяльності фізичного терапевта в Україні – це документ, що визначає якими ключовими компетенціями повинен володіти випускник магістерської програми підготовки фізичного терапевта, для того щоб провадити компетентну, безпечну та ефективну діяльність.

Що потрібно для вступу до Асоціації? — це розділ з детальним описом процедури вступу до Асоціації.

Категорії членства — це розділ з детальним описом присвоєння категорії членства у Асоціації.

Порядок присвоєння реєстраційного номеру — це розділ з детальним описом присвоєння реєстраційного номеру членам Асоціації

Реєстр Асоціації— це розділ, який містить у собі відкритий список членів Асоціації.

Документи Асоціації — це розділ, який містить інформацію та матеріали по діяльності Асоціації.