Членство

УВАГА! ЗМІНЕНО ФОРМУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЧЛЕНСТВА НА 2020 РІК!

Члени усіх категорій, які бажають продовжити своє членство у Асоціації на наступний 2020 рік зобов’язані підтвердити своє членство у листопаді поточного року.

Підтвердження членства/ сплата членського внеску буде проводитись через web-інтерфейс на нашому сайті. Цей інтерфейс буде доступний тільки для членів Асоціації, які є зареєстровані на нашому сайті.

Як підтвердити членство?

  1. Зареєструйтесь на сайті (детальніше про реєстрацію дивіться нижче)
  2. Зайдіть на сайт під своїм іменем та паролем
  3. У “Мій профіль” необхідно натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження/ сплати внеску, яка буде доступною у період з 1 по 30 листопада поточного року.
  4. Дочекайтесь повідомлення від системи сайту на Вашу електронну адресу про підтвердження членства.

ВАЖЛИВО! Під час реєстрації на сайті, система надсилає на вказану вами електронну адресу лист з посиланням за яким потрібно перейти для активації вашого облікового запису на сайті, якщо цього не зробити ваш обліковий запис не буде активовано. Не рідко, такий лист може потрапити до скрині “Спам”. Якщо Ви зареєструвались, але Вам не прийшов лист для активації вашого облікового запису просимо перевірити точність вказаної електронної адреси та скриньку “Спам”. У випадку відсутності у ваших скриньках відповідного листа для активації вашого облікового запису просимо нас про це повідомити.
Після активації вашого облікового запису, вам необхідно протягом деякого часу (1-2 дні) дочекатись листа від адміністрації сайту про відкриття процедури продовження членства у “Мій профіль”, так як система при реєстрації за замовчуванням виставляє вам статус “Користувач”, що не дає доступу до процедури продовження членства у Асоціації. Якщо у вас виникнуть труднощі пов’язані із реєстрацією на сайті або будь які інші технічні питання, просимо звертатись до нас через будь які засоби зв’язку.

УВАГА! У випадку, коли члени Асоціації з різних причин не підтвердили у листопаді поточного року членство на наступний період, їх членство тимчасово призупиняється. Відновлення членства для кожної категорії здійснюється окремо один раз у квартал.

Правлінням Асоціації затверджено такий розмір вступного та членського внеску на 2020 рік.
категорія А – 200 грн.
категорія В – без сплати
категорія C – 200 грн.
категорія D – 200 грн.
категорія E – без сплати
категорія F – без сплати

Положення про членство (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2019р.) — це розділ, який містить інформацію про порядок набуття та припинення членства в Асоціації, права та обов’язки членів Асоціації, порядок обліку членів Асоціації та їхнього переходу з одного осередку та/або категорії до іншої. Також містить у собі відкритий список членів Асоціації/Реєстр Асоціації.

Етичний кодекс (УВАГА! до 29 листопада 2019р. триває обговорення нової редакції Етичного кодексу) — це документ, який визначає принципи, яких повинні дотримуватись усіх фізичні терапевти в Україні, для того щоб гарантувати безпечність та сприяти благополуччю людей, які мають обмеження життєдіяльності в Україні.

Що потрібно для вступу до Асоціації? — це розділ з детальним описом процедури вступу до Асоціації.

Категорії членства (УВАГА! з 1 січня 2020 року буде змінено порядок присвоєння категорії членства та їх назви)— це розділ з детальним описом присвоєння категорії членства у Асоціації.

Порядок присвоєння реєстраційного номеру (УВАГА! з 1 січня 2020 року змінюється порядок присвоєння реєстраційного номера)— це розділ з детальним описом присвоєння реєстраційного номеру членам Асоціації

Реєстр Асоціації — це розділ, який містить у собі відкритий список членів Асоціації.

Документи Асоціації — це розділ, який містить інформацію та матеріали по діяльності Асоціації.