Членство

Члени усіх категорій, які бажають продовжити своє членство у Асоціації на наступний 2021 рік зобов’язані підтвердити своє членство у листопаді поточного року.

Підтвердження членства/ сплата членського внеску буде проводитись через web-інтерфейс на нашому сайті. Цей інтерфейс буде доступний тільки для членів Асоціації, які є зареєстровані на нашому сайті.

Як підтвердити членство?

1.Зареєструйтесь на сайті

ВАЖЛИВО! Під час реєстрації на сайті, система надсилає на вказану вами електронну адресу лист з посиланням за яким потрібно перейти для активації вашого облікового запису на сайті, якщо цього не зробити ваш обліковий запис не буде активовано. Не рідко, такий лист може потрапити до скрині “Спам”. Якщо Ви зареєструвались, але Вам не прийшов лист для активації вашого облікового запису просимо перевірити точність вказаної електронної адреси та скриньку “Спам”. У випадку відсутності у ваших скриньках відповідного листа для активації вашого облікового запису просимо нас про це повідомити.
Після активації вашого облікового запису, вам необхідно протягом дня дочекатись листа від адміністрації сайту про відкриття процедури продовження членства у “Мій профіль”, так як система при реєстрації за замовчуванням виставляє вам статус “Користувач”, що не дає доступу до процедури продовження членства у Асоціації. Якщо у вас виникнуть труднощі пов’язані із реєстрацією на сайті або будь які інші технічні питання, просимо звертатись до нас через будь які засоби зв’язку.

2. Зайдіть на сайт під своїм логіном та паролем

3. У “Мій профіль” необхідно натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження/ сплати внеску, яка буде доступною у період з 1 по 30 листопада поточного року.

4. Дочекайтесь повідомлення від системи сайту на Вашу електронну адресу про підтвердження членства.

Правлінням Асоціації затверджено такий розмір вступного та членського внеску на 2021 рік.
категорія А – 200 грн.
категорія В – без сплати
категорія C – 200 грн.
категорія D – 200 грн.
категорія E – без сплати
категорія F – без сплати

УВАГА! У випадку, коли члени Асоціації з різних причин не підтвердили у листопаді поточного року членство на наступний період, їх членство тимчасово призупиняється. Відновлення членства здійснюється раз у квартал.

Відновлення членства є можливим через веб-інтерфейс під час квартального оновлення Реєстру Асоціації у березні, червні, вересні або грудні протягом року
Для відновлення членства буде необхідно у “Мій профіль” натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження членства.

 1. Члени категорій А, С та D при відновленні членства мають сплатити річний членський внесок. Розмір членського внеску при відновленні членства в Асоціації для категорій А, С та D на період членства 2020 року:
  – з 01.03.2020 р. по 31.03.2020 р. 250 грн.
  – з 01.06.2020 р. по 30.06.2020 р.300 грн.
  – з 01.09.2020 р. по 30.09.2020 р.350 грн.
  – з 01.12.2020 р. по 20.12.2020 р.400 грн.
  – при несплаті річного членського внеску протягом року – відновлення членства у Асоціації проводиться на загальних підставах з втратою усіх попередніх років членства у Асоціації.
 2. Члени категорій В та F членський внесок не сплачують і відновлюють членство після отримання від них підтвердження членства.

Положення про членство (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2019р.) — це розділ, який містить інформацію про порядок набуття та припинення членства в Асоціації, права та обов’язки членів Асоціації, порядок обліку членів Асоціації та їхнього переходу з одного осередку та/або категорії до іншої. Також містить у собі відкритий список членів Асоціації/Реєстр Асоціації.

Етичний кодекс — це документ, який визначає принципи, яких повинні дотримуватись усіх фізичні терапевти в Україні, для того щоб гарантувати безпечність та сприяти благополуччю людей, які мають обмеження життєдіяльності в Україні.

Що потрібно для вступу до Асоціації? — це розділ з детальним описом процедури вступу до Асоціації.

Категорії членства — це розділ з детальним описом присвоєння категорії членства у Асоціації.

Порядок присвоєння реєстраційного номеру — це розділ з детальним описом присвоєння реєстраційного номеру членам Асоціації

Реєстр Асоціації— це розділ, який містить у собі відкритий список членів Асоціації.

Документи Асоціації — це розділ, який містить інформацію та матеріали по діяльності Асоціації.