Членство

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

З 2023 року буде скасовано дві категорії членства, категорія В – студенти та категорія D – партнери. Таке рішення обумовлено тим, що в Україні зареєстровано та функціонують професійні та студентські організації, які об’єднують для захисту, розвитку та діяльності різних фахівців згідно їхніх професійних інтересів та освітніх кваліфікацій. А починаючи з 2022 року розгляд поданих заяв на вступ до членів УАФТ буде здійснено лише для кандидатів на категорію А – фізичні терапевти та С – асистенти фізичного терапевта.

Як підтвердити членство/сплатити членський внесок?

1. У період листопада зайдіть на сайт під своїм логіном та паролем (якщо ви забули пароль входу, скористайтесь формою відновлення паролю).

2. У “Мій профіль” необхідно натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження/сплати внеску, яка буде доступною у період листопада поточного року.

3. Після того як Ви підтвердили/сплати внесок, протягом декількох днів, адміністрацією сайту формується та надсилається повідомлення на вашу електронну адресу про успішне підтвердження членства.

Під час дії воєнного стану, Правлінням Асоціації затверджено такий розмір вступного та членського внеску на 2023 рік.

вступний внесок (сплачується разово при вступі) – без сплати
категорія А – без сплати
категорія В скасовано
категорія C – без сплати
категорія Dскасовано
категорія E – без сплати
категорія F – без сплати

4. У випадку відсутності підтвердження/сплати річного членського внеску у період листопада , членство в Асоціації тимчасово призупиняється.

5. Відновлення тимчасово призупиненого членства здійснюється під час квартального оновлення Реєстру Асоціації. Для відновлення членства необхідно у “Мій профіль” натиснути на кнопку “Продовжити членство у Асоціації” і слідувати процедурі підтвердження членства.

 • Члени категорій А та С при відновленні членства мають сплатити річний членський внесок з додатковою доплатою. Правлінням Асоціації при відновленні членства на період 202… року для категорії А та С встановлено такий розмір членського внеску з додатковою оплатою у період:
  – з 01.03.202… р. по 31.03.202… р. – … грн.
  – з 01.06.202… р. по 30.06.202… р.… грн.
  – з 01.09.202… р. по 30.09.202… р.… грн.
  – з 01.12.202… р. по 20.12.202…р.… грн. + річний членський внесок за період членства 202… р.
 • При несплаті річного членського внеску протягом року, членство припиняється. Припинення членства означає, що усі дані з Реєстру Асоціації видаляються, Реєстраційній номер закривається і у подальшому не використовуються. У випадку вашого наміру у подальшому вступити до членів УАФТ, буде необхідно подавати заяву та копії усіх документів повторно.
 • Члени категорій F членський внесок не сплачують і відновлюють членство після отримання від них підтвердження членства.

Положення про членство (із змінами та доповненнями від 30 жовтня 2019р.) — це розділ, який містить інформацію про порядок набуття та припинення членства в Асоціації, права та обов’язки членів Асоціації, порядок обліку членів Асоціації та їхнього переходу з одного осередку та/або категорії до іншої. Також містить у собі відкритий список членів Асоціації/Реєстр Асоціації.

Етичний кодекс та професійна поведінка фізичного терапевта в Україні — це документ, який визначає принципи, яких повинні дотримуватись усіх фізичні терапевти в Україні, для того щоб гарантувати безпечність та сприяти благополуччю людей, які мають обмеження життєдіяльності в Україні.

Сфера професійної діяльності фізичного терапевта в Україні – це документ, що визначає якими ключовими компетенціями повинен володіти випускник магістерської програми підготовки фізичного терапевта, для того щоб провадити компетентну, безпечну та ефективну діяльність.

Що потрібно для вступу до Асоціації? — це розділ з детальним описом процедури вступу до Асоціації.

Категорії членства — це розділ з детальним описом присвоєння категорії членства у Асоціації.

Порядок присвоєння реєстраційного номеру — це розділ з детальним описом присвоєння реєстраційного номеру членам Асоціації

Реєстр Асоціації— це розділ, який містить у собі відкритий список членів Асоціації.

Документи Асоціації — це розділ, який містить інформацію та матеріали по діяльності Асоціації.