Чому необхідно вступити до Асоціації?

Українська Асоціація фізичної терапії (далі – Асоціація) є всеукраїнською організацією в Україні з фізичної терапії. Асоціація була заснована у 2007 році, як неурядова громадська організація.

Ми прагнемо розвивати фізичну терапію та її важливу роль в Україні і заохочуємо впроваджувати високі стандарти послуг, освіти та досліджень у фізичній терапії.

З 2011 року Асоціація є повноправним членом Світової Конфедерації фізичної терапії World Confederation for Physical Therapy (WCPT) та Європейського регіону WCPT (ER-WCPT)WCPT визнає Асоціацію, як єдиний офіційний голос фізичної терапії в Україні та покладає на неї відповідальність за встановлення стандартів освіти і практичної діяльності фізичної терапії в Україні. Власне роль Асоціації гарантувати відповідність процесів впровадження і контролю стандартів освіти та практичної діяльності, а також забезпечення відповідності цим стандартам тим, хто бажає займатись практичною діяльністю фізичної терапії в Україні.

Асоціація на Загальних зборах WCPT має право голосу з питань, що стосуються міжнародної політики. Ми приймаємо цю політику WCPT та працюємо на досягнення стандартів практичної діяльності і освіти, описаних у заявах та керівних принципах WCPT. Від імені усіх членів Асоціації ми здійснюємо дії на захист професії фізичний терапевт. Членство у Асоціації надає ряд переваг через її ресурси:

Ресурси Асоціації:

  • можливість отримати доступ до закритих матеріалів;
  • можливість отримати інформацію про нові, сучасні напрямки та ресурси фізичної терапії через розсилку від Асоціації;
  • можливість отримати пріоритет при проведенні заходів організованих Асоціацією;
  • можливість налагодити контакти з фізичними терапевтами/ фахівцями фізичної реабілітації.

Членство у Асоціації – це Ваша можливість впливати на встановлення високих стандартів практичної діяльності, освіти та досліджень у фізичній терапії в Україні

Ключові події:

8 вересня – Всесвітній день фізичної терапії – це одна з частин розвитку професії та можливість для фізичних терапевтів підвищити рівень обізнаності людей про важливий внесок професії, який вона робить для того, щоб усі мали достатньо руху та були незалежними.

Конгрес WCPT – Найбільша професійна міжнародна подія фізичної терапії, яка відбувається один раз на 2 роки. Конгрес, це можливість зустрітись з усім світом фізичної терапії. Наступний Конгрес буде проходити 8-10 квітня 2021р. у Дубаї, Об’єднанні Арабські Емірати.

Загальні збори WCPT – це звітно-виборні збори, що відбуваються один раз на 4 роки. На загальних зборах WCPT обирають керівні органи, розглядають, обговорюють та затверджують документи діяльності WCPT та політики фізичної терапії. Наступні Загальні збори пройдуть 30-31 травня 2023 році у Токіо, Японія.