Всесвітній день фізичної терапії

У 1996 році 8 вересня було визначено Всесвітнім днем фізичної терапії. Це дата, коли у 1951 році була заснована Світова Фізіотерапія.

Цей день відзначає єдність та солідарність світової спільноти фізіотерапевтів/фізичних терапевтів. Це можливість визнати роботу фізичних терапевтів для своїх пацієнтів та суспільства. У всесвітній день фізичної терапії, Світова Фізіотерапія націлена на підтримку організації-членів у їх зусиллях на просування професії та вдосконалення професійного рівня.

Світова Фізіотерапія заохочує організації-члени та фізичних терапевтів в усьому світі використовувати інструментарій їх для передачі цих повідомлень громадськості та політикам.

Випущені матеріали просувають ідею глобальної спільноти фізичної терапії. Цей день широко розголошується в соціальних мережах, використовуючи хештег #WorldPTDay

Кампанія до дня фізичної терапії 2021

Інструментарій до Всесвітнього дня фізичної терапії 2021 року містить інформаційні плакати, спрямовані на широку громадськість, які пропагують роль фізичних терапевтів і реабілітації у лікуванні та менеджмент людей, які постраждали від довготривалого COVID.

Ці матеріали були перекладені та виготовлені УАФТ. Вони також є опубліковані на офіційному сайті Світової Фізіотерапії.