Карта доступних реабілітаційних послуг 

Momentum Wheels for Humanity (formerly UCP Wheels for Humanity) у співпраці з Українською Асоціацією фізичної терапії реалізують проєкт «Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Одним із завдань проєкту є розширення доступу до реабілітаційних послуг, включаючи послуги із забезпечення асистивними технологіями для осіб, які їх потребують, та тих, хто зазнав впливу конфлікту. Для реалізації цього завдання створено Карту доступних реабілітаційних послуг (далі Карта), на якій можна знайти інформацію про заклади/ установи /організації, незалежно від форми власності, які надають реабілітаційні послуги в Україні.

Мета Карти – підвищити обізнаність населення України про заклади, які надають реабілітаційні послуги.

Create your own user feedback survey

На Карті можна знайти послуги з медичної/ фізичної реабілітації, що надаються фахівцями з реабілітації. Пошук необхідних реабілітаційних послуг здійснюється за допомогою обраного напрямку (фільтра), який на Карті відображаються оранжевим кольором:

 • реабілітаційні послуги при порушенні діяльності опорно-рухового апарату;
 • реабілітаційні послуги при порушенні діяльності нервової системи;
 • реабілітаційні послуги при порушенні діяльності дихальної системи;
 • реабілітаційні послуги при порушенні діяльності серцево-судинної системи;
 • реабілітаційні послуги у геріатрії;
 • реабілітаційні послуги у педіатрії.

На Карті також можна знайти інформацію про заклади, які надають послуги із забезпечення асистивними засобами, які покращують індивідуальну мобільність: милиці пахвові, тростини/ палички, милиці ліктьові, протипролежневі подушки, роллатори, триколісні велосипеди/ трицикли, ходунки, рами для ходи, крісла колісні та інші типи асистивних засобів. Пошук цих послуг також здійснюється за допомогою обраного напрямку (фільтра), який на Карті відображаються синім кольором:

 • магазини медичної техніки;
 • управління праці та соціального захисту населення;
 • підприємства, які виробляють технічні та інші засоби реабілітації.

Більше дізнатися про те, як працює Карта, та як за допомогою неї здійснювати пошук необхідних послуг, можна тут.

Відео-інструкція для карти доступних реабілітаційних послуг в Україні та аудіодискрипція до неї.

Аудіодискрипція до відео-інструкції для карти доступних реабілітаційних послуг в Україні


Карта оновлюється один раз у квартал. Для внесення на Карту нової установи або внесення змін до інформації про установу, яка вже є на Карті, вам потрібно заповнити відповідну:

 • google анкету для установ, які надають реабілітаційні послуги;
 • google анкету для установ, які надають послуги із забезпечення асистивними засобами, які покращують індивідуальну мобільність.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ НЕСЕ ЗАКЛАД – НАДАВАЧ ПОСЛУГ

«Ця веб-сторінка стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через Partnerships Plus у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute, Inc та Momentum Wheels for Humanity (formerly UCP Wheels for Humanity). Зміст є відповідальністю Української Асоціації фізичної терапії і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США».