Новини

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

02.02.2018

Національний огляд від WCPT

Щороку Українська Асоціація фізичної терапії подає дані про стан розвитку фізичної терапії в Україні до Світової конфедерації фізичної терапії.

Детальніше »

26.11.2017

Вебінар: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Представляємо вступ до 8-крокової моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Детальніше »

Залишити повідомлення
Що є сумою 7 і 7?

Чому необхідно вступити до Асоціації?

Українська Асоціація фізичної терапії (далі - Асоціація) є єдиною всеукраїнською організацією в Україні з фізичної терапії. Асоціація була заснована у 2007 році, як неурядова громадська організація.

Ми прагнемо розвивати фізичну терапію та її важливу роль в Україні і заохочуємо впроваджувати високі стандарти послуг, освіти та досліджень у фізичній терапії.

З 2011 року Асоціація є повноправним членом Світової Конфедерації фізичної терапії World Confederation for Physical Therapy (WCPT) та Європейського регіону WCPT (ER-WCPT). WCPT визнає Асоціацію, як єдиний офіційний голос фізичної терапії в Україні та покладає на неї відповідальність за встановлення стандартів освіти і практичної діяльності фізичної терапії в Україні. Власне роль Асоціації гарантувати відповідність процесів впровадження і контролю стандартів освіти та практичної діяльності, а також забезпечення відповідності цим стандартам тим, хто бажає займатись практичною діяльністю фізичної терапії в Україні.

Асоціація на Загальних зборах WCPT має право голосу з питань, що стосуються міжнародної політики. Ми приймаємо цю політику WCPT та працюємо на досягнення стандартів практичної діяльності і освіти, описаних у заявах та керівних принципах WCPT. Від імені усіх членів Асоціації ми здійснюємо дії на захист професії фізичний терапевт.

Членство у Асоціації надає ряд переваг через її ресурси:

Ресурси Асоціації:

Членство у Асоціації – це Ваша можливість впливати на встановлення високих стандартів практичної діяльності, освіти та досліджень у фізичній терапії в Україні


Ключові події
8 вересня – Всесвітній день фізичної терапії – це одна з частин розвитку професії та можливість для фізичних терапевтів підвищити рівень обізнаності людей про важливий внесок професії, який вона робить для того, щоб усі мали достатньо руху та були незалежними.

Конгрес WCPT – Найбільша професійна міжнародна подія фізичної терапії, яка відбувається один раз на 2 роки. Конгрес, це можливість зустрітись з усім світом фізичної терапії. Наступний Конгрес буде проходити у травні 2019р. у Женеві, Швейцарія.