Новини

02.02.2018

Національний огляд від WCPT

Щороку Українська Асоціація фізичної терапії подає дані про стан розвитку фізичної терапії в Україні до Світової конфедерації фізичної терапії.

Детальніше »

17.12.2017

IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України – IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Детальніше »

26.11.2017

Вебінар: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Представляємо вступ до 8-крокової моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Детальніше »

12.11.2017

Професійні документи - оновлення

Опубліковано та розміщено у вільному доступі два документи

Детальніше »

06.10.2017

Академія інсульту - 2017

10 листопада 2017 року в рамках Академії інсульту - 2017 відбудеться спільне засідання фахових організацій у якому приймає участь Асоціація.

Детальніше »

Залишити повідомлення
Що є сумою 9 і 4?

Чому необхідно вступати до Асоціації?

Українська Асоціація фізичної терапії (далі - Асоціація) є єдиною всеукраїнською організацією в Україні з фізичної терапії. Асоціація була заснована у 2007 році, як неурядова громадська організація.

Ми прагнемо розвивати фізичну терапію та її важливу роль в Україні і заохочуємо впроваджувати високі стандарти послуг, освіти та досліджень у фізичній терапії.

З 2011 року Асоціація є повноправним членом Світової Конфедерації фізичної терапії World Confederation for Physical Therapy (WCPT) та Європейського регіону WCPT (ER-WCPT). WCPT визнає Асоціацію, як єдиний офіційний голос фізичної терапії в Україні та покладає на неї відповідальність за встановлення стандартів освіти і практичної діяльності фізичної терапії в Україні. Власне роль Асоціації гарантувати відповідність процесів впровадження і контролю стандартів освіти та практичної діяльності, а також забезпечення відповідності цим стандартам тим, хто бажає займатись практичною діяльністю фізичної терапії в Україні.

Асоціація на Загальних зборах WCPT має право голосу з питань, що стосуються міжнародної політики. Ми приймаємо цю політику WCPT та працюємо на досягнення стандартів практичної діяльності і освіти, описаних у заявах та керівних принципах WCPT. Від імені усіх членів Асоціації ми здійснюємо дії на захист професії фізичний терапевт.

Членство у Асоціації надає ряд переваг через її ресурси:

Ресурси Асоціації:

Членство у Асоціації – це Ваша підтримка високих стандартів практичної діяльності, освіти та досліджень у фізичній терапії


Ключові події
8 вересня – Всесвітній день фізичної терапії – це одна з частин розвитку професії та можливість для фізичних терапевтів підвищити рівень обізнаності людей про важливий внесок професії, який вона робить для того, щоб усі мали достатньо руху та були незалежними.

Конгрес WCPT – Найбільша професійна міжнародна подія фізичної терапії, яка відбувається один раз на 2 роки. Конгрес, це можливість зустрітись з усім світом фізичної терапії. Наступний Конгрес буде проходити у травні 2019р. у Женеві, Швейцарія.