Новини

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

02.02.2018

Національний огляд від WCPT

Щороку Українська Асоціація фізичної терапії подає дані про стан розвитку фізичної терапії в Україні до Світової конфедерації фізичної терапії.

Детальніше »

Залишити повідомлення
Будь ласка, додайте 4 й 8.

Старатегічний план УАФТ на період 2015-2020рр.

  • Формувати назву та статус професії “фізичний терапевт” на Україні (формування діяльності для офіційного визнання статусу професії “фізичний терапевт” через співпрацю з міністерствами різного відомства).
  • Розробити освітні стандарти підготовки фізичного терапевта та лобіювати їх на затвердження міністерствами різного відомства (створити перелік основних документів, які регулюють діяльність фізичного терапевта, запропонувати документи на розгляд членам Асоціації з метою надання пропозицій та редакції, затвердити запропоновані документи на Загальних зборах).
  • Створювати професійні відносини між: пацієнтами/клієнтами; урядом/ міністерствами; медичними та іншими фахівцями.
  • Підвищувати професійний розвиток професії “фізичний терапевт” (визначити та формувати професійні вимоги до практичної діяльності фізичного терапевта,  пропонувати створені вимоги ВНЗ по плануванню курсів підвищення кваліфікації для їх професійного розвитку).
  • Залучати фахівців з фізичної реабілітації/фізичних терапевтів з метою отримання повноправного членства в Асоціації.
  • Підвищувати рівень поінформованості про професію “фізичний терапевт” у суспільстві та громадах (інформувати через веб ресурс Асоціації та інші соцмережі діяльність Асоціації, планувати та проводити тематичні семінари, конференції, тренінги для членів Асоціації, пацієнтів/клієнтів та інших фахівців).