Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

Війна - це стосується кожного!

19.06.2014

Олійник Дмитро
Олійник Дмитро Олегович був призваний в збройні сили України після подій на Майдані. З честю і гідністю прийняв виклик долі для захисту не тільки своєї рідної Миколаївщини, але кордонів України. 15 червня 2014 року несучи службу на кордоні Україна - Росія їх аєромобільна бригада потрапила в засідку до сепаратистів та була обстріляна з вогнепальної зброї, внаслідок чого загануло двоє наших співвідчизників та більше 15 було поранено. Серед них був Дмитро. Він отримав багаточисленні кульові поранення у живіт, ногу та інші частини тіла, після чого був доставлений у лікарню. Зараз його життю немає загрози проте він знаходиться у важкому стані.

Дмитро являється засновником та керівником Миколаївського осредку Асоціації та був одним з перших який прийняв участь в створенні нашої організації. Протягом діяльності організації він прийняв участь в усіх наших заходах та активно провадить свою реабілітаційну діяльність на Миколаївщині.

Зараз його стан тяжкий проте стабільний і є усі сподівання на його повне одужання. Звертаємось до Вас шановні колеги з проханням допомоги нашому колезі та надати можливу фінансову допомогу для його лікування.

Кошти можна перерахувати його мамі Олійник Людимилі Феодорівні через Приват24 - 5168757221263603

Назад