Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

Нарада з питань медичної реабілітації... (м.Київ)

26.10.2009

22 жовтня 2009 р. у м.Києві відбулася "Нарада з питань медичної реабілітації, як основи збереження трудового потенціалу України", на якій розглядалися питання про стан та перспективи створення системи медичної реабілітації в Україні. На нараді були присутні мінстр охорони здоров'я України п. В. Князевич, а також провідні спеціалісти у галузі медичної реабілітації (порядок денний додається).
Така нарада на Україні проводилась у перше за останні 20 років, де мали місце доповіді і представники Асоціації. У ході роботи до проекту рішення Асоціація внесла свої пропозиції, зокрема:

Ввести посаду "фізичний терапевт" у штатні розписи закладів підпорядкованих МОЗ України із зарахуванням на неї випускників ВНЗ фізкультурного профілю ІІІ-IV рівнів акредитації за спеціальністю "фізична реабілітація".

Вирішити питання спільно з Державним комітетом України з питань технічного врегулювання та споживчої політики про внесення до Класифікатора Професій ДК 003:2005 професії "фізичний терапевт" з кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, з науковим ступенем кандидат та доктор наук, з вченим званням доцента, професора у розділ професіонали, підрозділ інші (суміжні) професії сфери охорони здоров'я згідно Міжнародного Класифікатора Професій.

Наступну нараду МОЗ України планує провести через місяць.

Назад