Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

VI Міжнародний Медичний Форум

21.04.2015

15-17 квітня 2015 р. відбувся VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров'я нації». Форум проходив за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. Співорганізаторами виступили державні установи НАМН України, профільні установи МОЗ України, українські та зарубіжні медичні та фармацевтичні організації, вищі медичні навчальні заклади та заклади післядипломної освіти.

Особливістю для Асоціації була участь нашої організації на Конгресі, де ми провели майстер-клас. Конгрес відкрив перед учасниками можливість брати участь у численних науково-практичних заходах – симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримали СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

Завдяки інтегрованому підходу, поєднання науково-практичних та ділових програм, експозиційних і презентаційних майданчиків, на Форумі створився єдиний простір для взаємодії науки, практики, техніки та бізнесу.

фотозвіт

Назад