Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

Ювілейні Загальні збори

04.06.2017

All_1995
1-2 червня 2017 р. у Львові відбулись Ювілейні Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації, у яких взяли участь представники з 17 осередків та багатолітні вірні партнери Асоціації.

За реєстром Асоціації, сьогодні організація налічує 174 члена. Серед яких є особи, які мають вагомі здобутки на реабілітаційній ниві, адже є авторами багатьох видань, проектів, учасники конференцій.

Асоціація була зареєстрована Міністерством Юстиції України 13 грудня 2007 р., але створення професійної спільноти в Україні розпочалось ще за довго до цього. У 1995 р. перші кроки до формування фізичної реабілітації/терапії як науки та плекання перших професійно вишколених фахівців із фізичної реабілітації в Україні почав здійснювати Львівський державний інститут фізичної культури (ЛДІФК).

Саме тут, завдяки зусиллям голови правління українського фонду «реабілітація інвалідів» Ярослава Грибальського, вченого секретаря Інституту Андрія Вовканича та висококваліфікованого фізичного терапевта, з Канади українського походження Оксани Кунанець, розпочалася співпраця ЛДІФК із Канадським агентством міжнародного розвитку (CIDA) за українсько-канадською програмою «Партнери в охороні здоров'я» і проектом «Реабілітаційна програма у Львові».

Ярослав Грибальський та Андрій Вовканич долучились до святкування та привітали теплими словами усіх учасників і побажали їм невичерпної енергії, творчої наснаги, успіхів у нашій важливій місії. До привітань долучились директор НРЦ «Джерело» Мирослав Николаєв та професор кафедри неврології та нейрохірургії факультету Володимир Шевага, які своїми здобутками внесли неоціненний вклад у розвиток реабілітації
в Україні. Вони поділилися своїми спогадами з присутніми про перші кроки становлення нашої професії і теж побажали натхнення, професійних досягнень та творчих успіхів.

З нагоди свята і від імені Асоціації, Степан Кобелєв вручив усім нашим почесним гостям грамоти за високі досягнення та особистий неоціненний внесок у розвиток реабілітації в Україні та з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації.

Впродовж засідання було обговорено діяльність, адміністративні питання, підбиті підсумки та розглянуто стратегічні плани Асоціації.

лінк на фото
лінк на відео

Назад