Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

VII Загальні збори Асоціації

28.05.2015

Учасники VII Загальних зборів Асоціації
Учасники VII Загальних зборів Асоціації
22 травня 2015р. в місті Києві відбулись VII Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії. У роботі зборів прийняли участь делегати з 10 осередків, члени Асоціації та гості. Під час роботи зборів розглядались адміністративні питання, діяльність Асоціації за попередній період 2013 -2015 рр., обговорено формування статусу та назви професії "фізичний терапевт" в Україні, були проведені перевибори Правління та Ревізійної комісії та обговорення стратегічного планування на наступні роки. Під час дискусій та обговорень були прийняті такі основні рішення:

Основні рішення:
 1. Обрано Правління Асоціації у такому складі: голова Правління - С.Ю.Кобелєв; І заступник - В.О.Родін; II заступник - К.В.Бандуріна; радник - О.М.Каландяк; секретар - Ю.В.Бардашевський.
 2. Обрано членів Ревізійної комісії у такому складі: голова Ревізійної комісії - М.А.Руднєв; член комісії - К.О.Зінов'єва; А.А.Козир.
 3. Провести наступні VIII Загальні збори у наприкінці травня 2016 року місті Ужгороді.
 4. Затверджено стратегічне планування Асоціації на період 2015-2020 рр.
 5. Збільшення розміру сплати внесків до 200 грн.
Старегічний план Асоціації:
 1. Формувати назву та статус професії “фізичний терапевт” на Україні (формування діяльності для офіційного визнання статусу професії “фізичний терапевт” через співпрацю з міністерствами різного відомства).
 2. Розробити освітні стандарти підготовки фізичного терапевта та лобіювати їх на затвердження міністерствами різного відомства (створити перелік основних документів які регулюють діяльність фізичного терапевта, запропонувати документи на розгляд членам Асоціації з метою надання пропозицій та редакції, затвердити запропоновані документи на Загальних зборах).
 3. Створювати професійні відносини між: пацієнтами/клієнтами; урядом/міністерствами; медичними та іншими фахівцями.
 4. Підвищувати професійний розвиток професії “фізичний терапевт” (визначити та формувати професійні вимоги до практичної діяльності фізичного терапевта, пропонувати створені вимоги ВНЗ по плануванню курсів підвищення кваліфікації для їх професійного розвитку).
 5. Залучати фахівців з фізичної реабілітації/фізичних терапевтів з метою отримання повноправного членства в Асоціації.
 6. Підвищувати рівень поінформованості про професію “фізичний терапевт” у суспільствіта громадах (інформувати через веб ресурс Асоціації та інші соцмережі діяльність Асоціації, планувати та проводити тематичні семінари, конференції, тренінги для членів Асоціації, пацієнтів/клієнтів та інших фахівців).
Затверджений статегічний план являється на період 4-5 років діяльності Асоціації. Уся детальна інформація про хід виконаних завдань буде висвітлена на нашій веб-сторінці.

фотозвіт VII Загальних зборів Асоціації


Назад