Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

Пост-реліз Львівський медичний форум

28.04.2015

Пост-реліз
Львівський Медичний форум!

21-23 квітня 2015 року у Львові відбувся ХІ Львівський медичний Форум: ХХІ Медична виставка «ГалМЕД: здоров’я та довголіття» та VI Спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок».
Метою Форуму було - представлення нових технологій, матеріалів, обладнання, інструментарію та фармацевтичних препаратів в галузі медицини та стоматології, демонстрація сучасних методик лікування, обмін досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.
Форум та виставка – це захід, куди з'їхалися науковці, спеціалісти в різних галузях медицини та стоматології, представники відомих фірм-виробників. Загалом на Форумі були представлені 5 країн світу: Ізраїль, Німеччина, Литва, Польща, Україна.
В рамках Форуму було проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників.

Відвідувачі мали нагоду відвідати:
- 21 квітня Науково-практичну конференцію «Проблемні питання педіатричної допомоги в практиці сімейного лікаря в умовах реформування охорони здоров’я».
- 21 квітня Семінар «Перспективи розвитку медичного туризму в Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».
- 22 квітня - Науково-практичну конференцію «Моніторинг якості лабораторних досліджень».
- 22 квітня - Науково-практичну конференцію «Стандартизація роботи медичних сестер закладів охорони здоров’я».
- 23 квітня - Науково-практичну конференцію «Профілактика лікування та реабілітація в практиці сімейного лікаря».
- 23 квітня– Науково-практичну конференцію «Шляхи упровадження професійної автономії лікаря в Україні».
- 23 квітня– Круглий стіл «Сучасний стан та тенденції розвитку цифрової стоматології в Україні».
Кожен учасник семінару та конференції отримав сертифікат.

В рамках Форуму було представлено багато новинок, які вперше були презентовані на Форумі.
ТзОВ «Медгарант» (м. Київ) – представила найновітніші медичні технології та сучасне реабілітаційне, фізіотерапевтичне обладнання, обладнання для діагностики провідних світових виробників.
Компанія «Здраво» – ексклюзивний представник в Україні УЗД обладнання фірми MINDRAY.
«ФАРМАСКО» (м. Київ) – провідний постачальник засобів експрес-діагностики на український ринок, пропонує Вашій увазі нові продукти:
- Тест на кальпротектин і лактоферин CITO TEST Calprotectin-Lactoferrin;
- Тест на лямбліоз CITO TEST Giardia;
- Тест на стрептокок А CITO TEST Strep A;
- Тест на віруси гострих кишечник інфекцій CITO TEST ROTA ADENO ASTRO NORO;
- Тест на норовірус CITO TEST Norovirus;
- Аналітична система HemoCue WBC DIFF, яка дозволяє ефективно використовувати ресурси лабораторії при невеликих обсягах досліджень.
БОРЩАГІВСЬКИЙ ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД (м. Київ) – виробник сучасних лікувальних препаратів.
Jadran - Galenski Laboratorij d.d., р. (Хорватія) – міжнародна фармацевтична компанія, яка розробляє та виготовляє лікарські засоби для терапії хвороб органів відчуттів.
Інтермедіка (м. Київ) – глобальна компанія, що спеціалізується на оснащенні та обслуговуванні клініко-діагностичних лабораторій, відділень функціональної діагностики і ветеринарних кабінетів.
«Польфарма» (Польща) – найбільший польський виробник лікарських препаратів та активних фармацевтичних інгредієнтів.
Компанія RH (м. Чернівці) – представляє високоякісне медичне обладнання провідних світових брендів Toshiba, Siemens, Medison, Philips, General Electric та ін.
ТОВ «МЕДИЛАЙН» (м.Київ) – пропонувала широкий вибір сучасного реабілітаційного, медичного, фізіотерапевтичного обладнання провідних світових виробників.
Реабілітаційне обладнання вироблено з урахуванням останніх досягнень у науці та медицині та володіє високою безпекою і надійністю для використання в :
- Відновлювальній медицині;
- ЛФК;
- Дитячій реабілітації.
Компанія «МЕД ЕК СЕРВІС» (м. Київ) – комплексний підхід до діагностики та лікування проблем цукрового діабету. Досвід роботи – понад 15 років.
Торгова мережа «Медтехніка» (м. Львів) - обладнання «під ключ» кабінетів гінекології, сімейного лікаря, масажних, ультразвукової діагностики та інших ”.
«Homviora» (м. Київ) - німецька фірма розробник рецептур комплексних гомеопатичних препаратів.
Фрма « Профімед» (м. Київ) – сучасне медичне обладнання виробників Європи та США.
Фірма «Медкомплекс» - новітні технології в дизенфекції.
Компанія «Ілтамед» - офіційний представник фірми THIENEL Dental (Німеччина) представляє новітні розхідні матеріали для дитячої стоматології.
«Берінгер Інгельхайм» - розробка та виробництво інноваційних препаратів високої терапевтичної цінності для медицини і ветеринарії.

Хотілось би звернути увагу на захід, який вперше було проведено в рамках Форуму семінар по медичному туризму: «Перспективи розвитку медичного туризму а Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».

В Рамках семінару було представлено ряд курортів та діагностичних центрів Європи: «Кардіоліта» (Литва) – багатопрофільна клініка (від діагностики до найскладніших хірургічних операцій та післяопераційна реабілітація); «К’Ю МЕДІКАЛ» (Ізраїль) – міжнародний координаційний центр по організації діагностики та лікування в Ізраїлі; Kopalnia Soli «Weliczka» - курорт (Польща) та Szpital św. Rafala (Польща), ряд спеціалізованих інституцій України та регіону.

Серед експозиції VI Спеціалізованої виставки «Стоматологічний ярмарок» відвідувачі змогли побачити: сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій; витратні матеріали та лікувальні препарати; ознайомитись з послугами по оснащенню стоматологічних кабінетів і клінік та сервісного обслуговування стоматологічного обладнання.

Форум організовано ЗА ПІДТРИМКИ:
- Міністерства охорони здоров’я України
- Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

ОРГАНІЗАТОРИ НАУКОВИХ ЗАХОДІВ:
-Українська Асоціація сімейної медицини.
-Асоціація медичних сестер України.
-Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини.
-Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького.
-Асоціації сімейних лікарів Львівщини.
-Львівська обласна асоціація медичних сестер.
-Львівський міський дитячий алергологічний центр.
-Українське лікарське товариство у Львові.
-Львівський обласний центр здоров’я.

Львівський медичний форум внесений в реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015році.

Сподіваємось, що активна участь у роботі Форуму дозволила розширити межі партнерства, а також став вагомим підґрунтям у розвитку медицини та стоматології в Україні на новому та сучасному рівні.

Детальніша інформація на: http://www.galexpo.com.ua/uk/exhibition-2015/211.html

Назад