Новини Асоціації

30.07.2011 WCPT новини

Львівський Медичний форум

18.04.2015

Прес-реліз

Львівський Медичний форум
21-23 квітня 2015 року у Львові відбудеться ХІ Львівський медичний Форум, в рамках якого Ви зможете відвідати ХХІ Медичну виставку «ГалМЕД: здоров’я та довголіття» та VI Спеціалізовану виставку «Стоматологічний ярмарок».
Мета Форуму – представлення нових технологій, матеріалів, обладнання, інструментарію та фармацевтичних препаратів в галузі медицини та стоматології, демонстрація сучасних методик лікування, обмін досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.
Форум та виставка – це захід, куди з'їжджаються науковці, спеціалісти в різних галузях медицини та стоматології, представники відомих фірм-виробників. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування та передових технологій.
В рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників.

Тематичні дні Форуму:

21 квітня 11:30 - Науково-практична конференція «Проблемні питання педіатричної допомоги в практиці сімейного лікаря в умовах реформування охорони здоров’я».
21 квітня 14:00 - Семінар «Перспективи розвитку медичного туризму в Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».
22 квітня 10:00 - Науково-практична конференція «Моніторинг якості лабораторних досліджень».
22 квітня 10:30 - Науково-практична конференція «Стандартизація роботи медичних сестер закладів охорони здоров’я».
23 квітня 10:00 - Науково-практична конференція «Профілактика лікування та реабілітація в практиці сімейного лікаря».
23 квітня 14:30 – Науково- практична конференція «Шляхи упровадження професійної автономії лікаря в Україні».
23 квітня 10:00 – Круглий стіл «Сучасний стан та тенденції розвитку цифрової стоматології в Україні».

В рамках Форуму буде представлено багато новинок, які вперше будуть презентуватися на Форумі.

- ТзОВ «Медгарант» (м. Київ) – представляє найновітніші медичні технології та сучасне реабілітаційне, фізіотерапевтичне обладнання, обладнання для діагностики провідних світових виробників.
- Компанія «Здраво» – ексклюзивний представник в Україні УЗД обладнання фірми MINDRAY.
- «ФАРМАСКО» (м. Київ) – провідний постачальник засобів експрес-діагностики на український ринок, пропонує Вашій увазі нові продукти:
- Тест на кальпротектин і лактоферин CITO TEST Calprotectin-Lactoferrin;
- Тест на лямбліоз CITO TEST Giardia;
- Тест на стрептокок А CITO TEST Strep A;
- Тест на віруси гострих кишечник інфекцій CITO TEST ROTA ADENO ASTRO NORO;
- Тест на норовірус CITO TEST Norovirus;
- Аналітична система HemoCue WBC DIFF, яка дозволяє ефективно використовувати ресурси лабораторії при невеликих обсягах досліджень.
- Jadran - Galenski Laboratorij d.d., р. (Хорватія) – міжнародна фармацевтична компанія, яка розробляє та виготовляє лікарські засоби для терапії хвороб органів відчуттів.
- Інтермедіка (м. Київ) – глобальна компанія, що спеціалізується на оснащенні та обслуговуванні клініко-діагностичних лабораторій, відділень функціональної діагностики і ветеринарних кабінетів.
- «Польфарма» (Польща) – найбільший польський виробник лікарських препаратів та активних фармацевтичних інгредієнтів.
- Компанія RH (м. Чернівці) – представляє високоякісне медичне обладнання провідних світових брендів Toshiba, Siemens, Medison, Philips, General Electric та ін.
- ТОВ «МЕДИЛАЙН» (м.Київ) – пропонує широкий вибір сучасного реабілітаційного, медичного, фізіотерапевтичного обладнання провідних світових виробників.
Реабілітаційне обладнання вироблено з урахуванням останніх досягнень у науці та медицині та володіє високою безпекою і надійністю для використання в :
- Відновлювальній медицині;
- ЛФК;
- Дитячій реабілітації.
- Компанія «МЕД ЕК СЕРВІС» (м. Київ) – комплексний підхід до діагностики та лікування проблем цукрового діабету. Досвід роботи – понад 15 років.
- Торгова мережа «Медтехніка» (м. Львів)- обладнання „під ключ» кабінетів гінекології, сімейного лікаря, масажних, ультразвукової діагностики та інших ”.
- «Homviora» (м. Київ)- німецька фірма розробник рецептур комплексних гомеопатичних препаратів.
- Фірма «Медкомплекс» - новітні технології в дизенфекції.
- Компанія «Ілтамед» - офіційний представник фірми THIENEL Dental (Німеччина) представляє новітні розхідні матеріали для дитячої стоматології.
- «Берінгер Інгельхайм» - розробка та виробництво інноваційних препаратів високої терапевтичної цінності для медицини і ветеринарії.

 

Хотілось би звернути увагу на захід, який вперше буде проводитись в рамках Форуму семінар по медичному туризму: «Перспективи розвитку медичного туризму а Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».

В Рамках семінару буде проведено ряд курортів та діагностичних центрів Європи: «Кардіоліта» (Литва) – багатопрофільна клініка (від діагностики до найскладніших хірургічних операцій та післяопераційна реабілітація); «К’Ю МЕДІКАЛ» (Ізраїль) – міжнародний координаційний центр по організації діагностики та лікування в Ізраїлі; Kopalnia Soli «Weliczka» - курорт (Польща) та Szpital św. Rafala (Польща), ряд спеціалізованих інституцій України та регіону.

Місце проведення заходу м. Львів, вул.. Коперника 17, Палац мистецтв (конференц-зал-3).

Та ще багато цікавого.

 

Форум організовано ЗА ПІДТРИМКИ:
- Міністерства охорони здоров’я України,
- Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

ОРГАНІЗАТОРИ НАУКОВИХ ЗАХОДІВ: Українська Асоціація сімейної медицини, Асоціація медичних сестер України, Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького, Асоціації сімейних лікарів Львівщини, Львівська обласна асоціація медичних сестер, Львівський міський дитячий алергологічний центр, Українське лікарське товариство у Львові, Львівський обласний центр здоров’я.
Львівський медичний форум внесений в реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015році.

Оргкомітет Форуму буде радий бачити Вас серед його відвідувачів.
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ: 21.04 о 10:00
ЧАС РОБОТИ ФОРУМУ: 22.04 10:00-18:00; 23.04 10:00-17:00
Детальніша інформація на: http://www.galexpo.com.ua/uk/exhibition-2015/211.html

Назад