Новини

17.12.2017

IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

25-27 квітня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться ключова подія у сфері охорони здоров'я України – IX Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації».

Детальніше »

26.11.2017

Вебінар: 8 кроків моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Представляємо вступ до 8-крокової моделі ВООЗ щодо процесу надання послуг із забезпечення крісел-колісних

Детальніше »

12.11.2017

Професійні документи - оновлення

Опубліковано та розміщено у вільному доступі два документи

Детальніше »

06.10.2017

Академія інсульту - 2017

10 листопада 2017 року в рамках Академії інсульту - 2017 відбудеться спільне засідання фахових організацій у якому приймає участь Асоціація.

Детальніше »

13.09.2017

Створена нова закладка на нашому веб сайті

Нашому веб сайті створено нову закладку - Членство

Детальніше »

Анкета на отримання свідоцтва члена Асоціації
Шановні колеги!

Для отримання свідоцтва члена ГО "Українська Асоціація фізичної терапії" (далі - Свідоцтва) просимо заповнити усі пункти анкети. Оформлення та надсилання Свідоцтва здійснюється протягом одного місяця, після квартального оновлення Реєстру Асоціації. При втраті Свідоцтва видається його дублікат.

Свідоцтво оформлюється щорічно та дійсне з 1 січня (або моменту прийняття у члени Асоціації) по 31 грудня поточного року і надсилається на вказану Вами у анкеті адресу (у межах України) через Укрпошту.

УВАГА! Починючи з 2018 року друк та надсилання Свідоцтва буде здійснюватись на вимогу члена Асоціації. Таке рішення було прийняте на підставі того, що прописка/номінальна належність членів Асоціації у багатьох випадках не співпадає з їх фактичним місцем праці чи місцем перебування, а також відсутністю у Асоціації завдання здійснювати збір та опрацювання інформації про міграцію членів Асоціації.
Вакажіть прізвище та ім'я на кого оформляється Свідоцтво

Вкажіть адресу надсилання Свідоцтва