Новини

04.07.2017

Тренінг "Нейрореабілітація"

З 25 по 28 вересня 2017р. (І частина) та з 23 по 26 жовтня 2017р. (ІІ частина) в рамках проекту USAID TEAM Україна відбудеться тренінг «Нейрореабілітація»

Детальніше »

04.06.2017

Ювілейні Загальні збори

1-2 червня 2017 р. у Львові відбулись Ювілейні Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації

Детальніше »

23.02.2017

Нові документи регуляції професії фізичний терапевт

документи, які стосуються регуляції професії фізичний терапевт в Україні: - кваліфікаційна характеристика; - назва освітньої спеціальності.

Детальніше »

09.09.2016

Зміни до Класифікатора професій

До Класифікатора професій внесено професійну назву ФІЗИЧНИЙ ТЕРАПЕВТ!!!

Детальніше »

12.08.2016

Новий інформаційний посібник

Вийшов з друку посібник українською мовою "Настанови Світової Конфедерації фізичної терапії для розвитку системи законодавства/регулювання/визнання професії фізичних терапевтів"

Детальніше »

Залишити повідомлення
Що є сумою 4 і 9?

Категорії членства в Асоціації

З 1 січня 2017 року Асоціацією запроваджені категорії членства. Це наша спроба здійснити черговий крок для регулювання професії фізичний терапевт/фахівець з фізичної реабілітації на Україні. Рішення про присвоєння категорії членства приймає Правління Асоціації відповідно до поданих документів визначених у п.2 процедури подачі документів на вступ до Асоціації.

Увага! Асоціація усвідомлює та визнає, що на сьогодні в Україні немає стандартизованої освітньої програми, єдиної освітньої кваліфікаційної назви, курсів, підвищення кваліфікації чи інших освітніх або професійних подій і заходів, які би гарантували відповідність назві професії фізичного терапевта/фахівця з фізичної реабілітації та принципів задекларованих Світовою Конфедерацією фізичної терапії, які послідовно відстоює наша організація. Також Асоціація враховує, що є фахівці які займаються/надають послуги з фізичної реабілітації/фізичної терапії без належної підготовки. Зважаючи на ці обставини, рішення про присвоєння категорії членства в Асоціації буде прийматись не тільки на підставі освітньої кваліфікації, але й до виду професійної діяльності, яка повинна бути підтверджена належними документами.

Перегляд або присвоєння категорії членства в Асоціації здійснюється один раз в квартал. У випадку неточних, помилкових чи застарілих даних про категорію членства у Реєстрі Асоціації, просимо заповнити нашу анкету або надсилати додаткову інформацію на нашу пошту rehabl@ukr.net. Правління Асоціації залишає за собою право зобов’язати надати додаткові чи підтверджуючі документи особистості та/або професійної кваліфікації.
Усі питання, які викликають у Вас потребу у додатковому роз'ясненні про категорії членства просимо надсилати на нашу електронну адресу rehabl@ukr.net

Дякуємо за співпрацю!