Новини

12.11.2017

Професійні документи - оновлення

Опубліковано та розміщено у вільному доступі два документи

Детальніше »

06.10.2017

Академія інсульту - 2017

10 листопада 2017 року в рамках Академії інсульту - 2017 відбудеться спільне засідання фахових організацій у якому приймає участь Асоціація.

Детальніше »

13.09.2017

Створена нова закладка на нашому веб сайті

Нашому веб сайті створено нову закладку - Членство

Детальніше »

08.09.2017

8 вересня День фізичної терапії

8 вересня увесь професійний світ святкує День фізичної терапії

04.06.2017

Ювілейні Загальні збори

1-2 червня 2017 р. у Львові відбулись Ювілейні Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії з нагоди 10-ї річниці заснування Асоціації

Детальніше »

Блог

До уваги учасників та гостей нашого сайту пропонуємо публікації на теми, які безпосередньо торкаються проблематики фізичної реабілітації. Декотрі з наведених у цьому блозі статей Ви зможете знайти серед матеріалів бюлетеня Української Асоціації фахівців фізичної реабілітації. Для тих хто бажає висловитись по темах публікацій, які тут розглянуті, є можливість залишати коментарі, але для цього необхідно зареєструватись.

До питання тлумачення основних термінів галузі фізичної реабілітації (оновлено)

04.11.2009 Андрій Герцик (3 комент.)

Незважаючи на більш як десятирічний досвід розвитку галузі, серед працівників закладів охорони здоров’я, соціального захисту та вищої освіти досі існує проблема єдиного трактування змісту таких ключових понять, як фізична реабілітація та фахівець фізичної реабілітації (фізичний реабілітолог). З метою вивчення питання тлумачення основних термінів галузі, нами аналізувалася вітчизняна і зарубіжна спеціалізована наукова, науково-методична та навчальна література, довідники і словники різного типу й призначення, офіційні та нормативні документи...

Детальніше »

Проблеми працевлаштування фахівців фізичної реабілітації в Житомирській області та деякі шляхи їх вирішення

03.11.2009 Юрій Бардашевський (0 комент.)

Останнім часом у медицині все більше стверджується реабілітаційний напрямок. Фізична реабілітація поліпшує якість лікування, запобігає можливим ускладненням, прискорює процеси відновлення, повертає працездатність, а у випадках інвалідності допомагає хворому розвинути навички самообслуговування, професійно перекваліфікуватися.

Детальніше »

Змінюючи світ (перекл. Сандра Кунанець)

02.11.2009 Ерік Ріс (0 комент.)

Як фахівець фізичної терапії (РТ – абревіатура прийнята для позначення професії в багатьох інших країнах, зокрема в Канаді), Сандра Кунанець (BScPT – ступінь бакалавра природничих наук з фізичної терапії) що тепер працює в Україні, говорить про систему охорони здоров'я, з якою тепер пов’язана її діяльність, як таку, що переживає "глибоку кризу." Громадські потреби є величезні, інфраструктура відсутня, оклади працівників охорони здоров’я - жалюгідні, послуг для людей з обмеженими можливостями, майже не існує – в Радянські часи, гірко зауважує С. Кунанець, "Всі були здоровими".

Детальніше »

Створення міцної професійної основи в Україні (WCPT journal July 2009)

30.10.2009 Степан Кобeлєв (0 комент.)

Українська Асоціація фахівців фізичної реабілітації прагне стати членом Світової Конфедерації Фізичної терапії в 2011 році. Бренда Майєрз, Генеральний секретар Світової Конфедерації Фізичної терапії та Емма Стокс, член Виконавчого комітету Конфедерації були запрошені в Україну, щоб розповісти про вимоги, яким повинні відповідати організації для вступу в Конфедерацію, а також поділитись порадами, щодо того, як досягти офіційного статусу професії фахівця фізичної реабілітації в Україні, порівняти досвід подібної роботи у інших країнах. Візит гостей співпав у часі з річними загальними зборами Української Асоціації фахівців фізичної реабілітації.

Детальніше »