Новини

21.02.2019

Практична діяльність заснована на доказах

Що таке практична діяльність заснована на доказах? Класичне визначення практичної діяльності заснованої на доказах сформулював Девід Саккетт (David Lawrence Sackett) ще у 1996 році...

12.02.2019

Оновлення опису фізичної терапії

Світова Конфедерація Фізичної Терапії (СКФТ) відстоює те, щоб професія фізична терапія несла відповідальність за формулювання сфери практичної діяльності професії та визначення ролі фізичних терапевтів.

Детальніше »

09.11.2018

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії

Конференція по фізичній терапії та ерготерапії рамках міжнародної конференції «Актуальні проблеми спортивної медицини» 29 листопада 2018 року

Детальніше »

08.09.2018

Всесвітній День Фізичної Терапії

Фізична активність є корисною для вашого тіла

Детальніше »

20.04.2018

Роз'яснення та офіційна позиція УАФТ

Роз’яснення та офіційна позиція УАФТ щодо доказовості у фізичний терапії та використання у нейрореабілітації таких авторських методик як нейророзвиваюча терапія Бобат (NDT/Bobath) та пропріорецептивна нейром’язова фасилітація (PNF)

Детальніше »

Тренінг "Нейрореабілітація"

Інформаційне повідомлення

16 травня 2019 року за адресою: м. Київ, площа Перемоги, 1, готель «Либідь»,  відбудуться X Загальні збори Української Асоціації фізичної терапії (далі - Х Загальні збори).

Організаторами цього заходу виступають громадська організація «Українська Асоціація фізичної терапії» у рамках проекту TEAM Україна за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі у Х Загальних зборах запрошуються усі категорії членів Асоціації. На Х Загальних зборах будуть розглянуті ключові питання діяльності Асоціації. У рамках проекту ТЕАМ Україна та у співпраці з світовою професійною спільнотою у роботі Х Загальних зборів приймуть участь представники Світової Конфедерації Фізичної Терапії (WCPT): Дженіфер Хейл – доктор з фізичної терапії (DPT), сертифікований фахівець у фізичній терапії з неврології (США) та Джонатан Уоррен - професійний Радник Фізіотерапевтичної Ради Нової Зеландії, які поділяться досвідом розвитку фізичної терапії у світі та їхніх країнах. Відбудеться інтерактивне обговорення по реалізації професійного стандарту фізичного терапевта в Україні.
Інформаційна довідка

Дженіфер Хейл (Jennifer Hale) – доктор з фізичної терапії (DPT), сертифікований фахівець у фізичній терапії з неврології. Вона отримала диплом та DPT у Бостонському університеті та відвідувала Техаський Університет школи громадського здоров’я, де вона працювала над захистом своєї наукової роботи з епідеміології. Вона є доцент з медицини у Департаменті фізичної терапії у Техаському державному університеті та директор програми в ординатурі з фізичної терапії у неврології. На даний час вона запрошена, як науковий працівник до Департаменту фізичної терапії та реабілітаційних наук при Університеті Катару. В рамках цієї співпраці вона допомагає розробити нову програму навчання для студентів, що завершують навчання восени 2019 р.

Джонатан Уоррен (Jonathan Warren) – він є досвідчений фізичний терапевт, що захоплюється напрямками охорони здоров’я та освіти. Зараз він є Професійним Радником Фізіотерапевтичної Ради Нової Зеландії. Його роль є контроль та перегляд за акредитацією освітніх програм для студентів. Це включає повторну акредитацію існуючих програм кожних п’ять років та акредитацію першої нової програми з фізичної терапії у Новій Зеландії, що була створена 45 років тому. Він також відіграв ключову роль у розробці та введені у дію Професійного Стандарту з Фізичної терапії у Новій Зеландії в травні 2018 року. Джонатан був учасником проекту по розробці Удосконаленої практичної діяльності та перегляду системи ре-сертифікації Безперервного Професійного Розвитку (CPD) у Новій Зеландії. Джон працював у Новій Зеландії, Канаді, Об’єднаному Королівстві Великобританії, Ірландії та США. Його професійний досвід включає 20 років власної практики в Новій Зеландії з порушенням діяльності опорно-рухового апарату/ приватної практики у спорті, а також шість років, як доцент при Університеті Сполучених Штатів Америки. Він представляв багато років професію Нової Зеландії, і був чотири роки Президентом професійної організації фізичної терапії у Новій Зеландії. Його публікації в основному були для академічної спільноти на теми пов’язані з порушенням діяльності опорно-рухового апарату, але кількість цих публікацій виходять за рамки академічної спільноти та охоплюють широке коло професійних видань. Він виступав на національних та міжнародних конференціях у Новій Зеландії, Австралії, Сінгапурі, Південній Африці та Нідерландах.
Регламент проведення Конференції/ Загальних Зборів


Для участі у X Загальних зборах просимо заповнити заявку за цим посиланням
Заявки на участь у Х Загальних зборах приймаються до 7 квітня 2019 р.

УВАГА!
  1. Приймати участь у Х Загальних зборах можуть усі категорії членства УАФТ.
  2. Участь не членів УАФТ на Х Загальних зборах, окремо вирішується Оргкомітетом.
  3. Участь у голосуванні на Х Загальних зборах з питань пов’язаних по діяльності Асоціації та обранню керівних органів, мають право лише ДЕЛЕГАТИ. (Делегатом є особа, яка має право голосу на Загальних зборах і, яку було обрано зібранням/ зборами осередку/ відокремленого підрозділу або Правлінням Асоціації.)
  4. Згідно рішення попередніх Загальних зборів, яке було затверджене Правлінням Асоціації, встановлено норму представництва делегатів (право голосу) від осередку/ відокремленого підрозділу на Х Загальних зборах у розрахунку 1 (один) делегат на 10 (десять) членів категорії А
  5. Право бути обраним у делегати на Загальні збори мають лише фізичні терапевти категорії А.
  6. Кількість та склад делегатів від осередку до Оргкомітету подає голова осередку/ відокремленого підрозділу на підставі колективно прийнятого рішення осередку. У випадку відсутності голови осередку або відсутності можливості подати таких список делегатів, рішення про кількість та склад делегатів від осередку приймає Оргкомітет.
  7. Особи, які мають намір подати заявку на обрання на посаду члена Правління, повинні відповідати вимогам та критеріям кандидата на посаду.
  8. Кандидати, які бажають подати свою кандидатуру на обрання в члени Правління Асоціації, повинні заповнити та надіслати електронну адресу rehabl@ukr.net резюме кандидата, не пізніше 7 квітня 2019р.
  9. Особи, які мають намір виступити з оголошенням чи доповіддю повинні подати на rehabl@ukr.net до 7 квітня 2019р. до Оргкомітету тези доповідей. Оголошення – до 5 хв., доповідь – до 10 хв. Тези (до 200 слів) доповідей повинні відображати, загальні напрямки, яких дотримується Асоціація. Оргкомітет залишає за собою право на остаточне рішення щодо виступу.
Повернення коштів

ВАЖЛИВО! Нагадуємо, що організатори беруть на  себе повернення коштів за проїзд (дивіться додаток вкладення щодо повернення коштів!), харчування – кава перерви підчас Х Загальних зборів, обід, а також надання необхідних роздаткових  матеріалів. Витрати пов’язані із харчуванням в дорозі не покриваються організаторами. Будь ласка подбайте про це заздалегідь.

Також  будь ласка врахуйте, що для повернення коштів за проїзні документи Вам потрібно надати оригінали проїзних документів, копії паспорту, ідентифікаційного номеру та реквізити банківської карти (ПРОСИМО ВАС УВАЖНО ОЗНАОЙМИТИСЬ З УМОВАМИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЩО ВИСВІТЛЕНІ У ДОДАТКУ). Наш бухгалтер не зможе повернути кошти за проїзд у разі невиконання усіх необхідних умов.
Гарного настрою і до зустрічі на Х Загальних зборах!

З повагою, Оргкомітет

Контакти Оргкомітету: Грицевич Надія +38 097 256 69 23   e-mail: nadiika.gr@gmail.com
Файли для завантаження

Заявки на участь у Х Загальних зборах приймаються до 7 квітня 2019р.